Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Van veszélye annak, ha feltölt...

Van veszélye annak, ha feltöltöm a könyvem fejezeteit egy személyes blogra?

Figyelt kérdés
Mivel ez az első könyvem, nem tudom full time-ban csinálni, ugyanakkor jó volna próbára tenni, na, meg addig is némi plusz bevételt szerezni belőle, úgyhogy arra gondoltam, hogy feltölteném a fejezeteket egy blogra (a negyediktől fizetősen). Az érdekelne, hogy ez biztonságos művelet-e. Hogy nem fogják-e lelopni, vagy nem is tudom, milyen negatív kimenetelre kéne gondolnom itt. A szüleim (valamennyire jogosan) annyira belém nevelték, hogy vigyázni kell, mit osztasz meg az interneten, hogy konkrétan paranoiám van az ilyen dolgoktól.

2021. márc. 1. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Bármi, ami megjelenik a képernyőn, lementhető saját használatra. Más kérdés, hogy kinek kellene egy amatőr "író" "könyve".

Az csak egy dolog, hogy ha nem költesz a reklámozásra akkor soha senkihez nem fog eljutni, de ha még fizetőssé is teszed, garantáltan nem fognak érte fizetni. Ott van full ingyen Wattpadon a sok silány iromány végtelen mennyiségben, ha valaki annyira olvasni akar, és bejön neki ez az "író vagyok" divathullám.

2021. márc. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És hogyan fizetnének?
2021. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!