Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kültéri wifis kameráról?

Figyelt kérdés

sziasztok,


Napelemes kültéri wifis kamerára volna szükségem.

Sajnos északi falra menne, így ugye közvetlenül nem érné a napfény. Egy különálló napelem panelt viszont már ki tudnék vezetni a napos részre.

Ezt a típust néztem ki:

[link]


Vagy ezt: [link]


Mit gondoltok róla? Van valakinek esetleg tapasztalata vele?

Saját telken, a kerítéstől kb 8-10m-re szerelném fel, de utca frontra irányítanám, így elkerülhetetlen lenne a közterület "megfigyelése". Nem tudom, hogy ez egyáltalán szabályos-e, kell e valami engedély hozzá esetleg, vagy teljességgel kizárt lenne?


Köszönöm a válaszaitokat. :)



2021. márc. 3. 19:32
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
Én ilyeneket használok pár hete, működik, teszi a dolgát, napelemessel nincs tapasztalatom, de talán hasonló a két kamera.
2021. márc. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Te melyiket használod?

Stabil az adat kapcsolat, nem veszíti el a hálózatot?

Kettőt kellene beüzemelnem, az egyik gyakorlatilag a router fölött lenne, a másik kb. 8m-re tőle, bár igaz, van vagy két tégla fal és egy födém köztük.

2021. márc. 6. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!