Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ma mennyire jó virusirtó?

Ma mennyire jó virusirtó?

Figyelt kérdés
Ma az AVG Internet Security jó vírusirtónak számít? Úgyértem hogy kb hány százalék a hatékonysága pl a kasperskyhez képest ? A tűzfala van olyan jó mint a comodo tűzfal? Ha nem ajánlod mit ajánlasz helyette ami jobb nála de lehetőleg ingyenes és rendelkezzen REAL-TIME védelemmel.(Ha nem akarsz véleményt kifejezni szavazz, a legtöbb szavazat győz! Osztok zöld pipát ha HASZNOS ÉRTELMES választ adsz!)

2021. márc. 3. 19:37
A kérdező szavazást indított:
AVG Free
AVG Internet Security
Avira FREE
Kaspersky Free
Kaspersky Internet Security
ESET AntVirus
Immunet AntiVirus
Comodo Internet Security Free
Kaspersky Cloud Security Free
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
A Comodo Internet Security, nagyon jó, nincs bekapcsolva a valós idejű védelem, direkt kikapcsoltam. A Hips, Auto-Elszigetelő, Virusscope, bent van, először is, nagyon jól beállítható, és használható érdekes dolgokra, a hips. Ha például, tudni akarom, hogy milyen registry kulcsokat készít egy program, sandboxie-ba elindítom, és azt hips-el leellenőrizem, majd naplózva simán megtudom. Igen, ez sokmindenre jó :D azon kívül, vírust is megfogja simán.
2021. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Katoonene ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, meg leszek kövezve, de én Norton 360 Deluxe-t használok, de emellett a Kaspersky-re esküdnek sokan a környezetemben. Eset-et is próbáltam, de fogta a gépet.


Számomra megér 10000 Forintot 1 év öt eszközre, amit használok, és mindenkinek ajánlom a fizetőset, pláne aki nem annyira ért hozzá.

2021. márc. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy is 2-es, az is biztosan teljesen jó :)
2021. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xKakashix ***** válasza:
100%
én egy ideje már AVG-t használok, nekem teljesen jól működik, eddig megfogott mindent amit kellett, bár nem is nagyon látogatok gyanús oldalakat, de nincs rá panaszom, Kasperskyt sokan mondják, hogy jó, én még személy szerint nem próbáltam
2021. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!