Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Windows rendszerek hard link...

Windows rendszerek hard link mennyiség korlátjának felülírása rendszerleíróban?

Figyelt kérdés
Bár, szimbolikus linket használok, pár valós idejű, fájl visszaállító programhoz, és teljesen jól működik. Ezáltal ha kitörlöm bármelyik rendszer fájlt egyből visszarakja. Engem érdekelne, hogy valahogy felül e lehet írni, a hard link értéket?
2021. márc. 4. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Te milyen korlátról beszélsz? Hány hardlinket akarsz készíteni egy állományhoz?

A vesszőkkel meg tényleg spórolj!

2021. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Te, azt, akarod, mondani, , hogy, 1023, hard, , link, , , , túl, kevés , , lenne, egy, fájlra, ? , ,
2021. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan azt, mivel itt én az összes, 14Gb visszaállítási fájlomat, be akarom hard linkezni, kedves vesszős komáim :D Nem spórolok vele. Nos, azért mert igazság szerint jól áll hozzá a hardlink :)
2021. márc. 4. 20:20
 4/5 A kérdező kommentje:
A vesszőkről még annyit, nem szeretek veszekedni, írjatok amit szeretnétek ezzel kapcsolatban, de én akkor is egyedien írok :)
2021. márc. 4. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Te nem egyedien írsz, hanem hibásan. Akkor is, ha ezt egy csodaszép ideológiába csomagolod.
2021. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!