Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Miért nem neged bejelentkezni...

Miért nem neged bejelentkezni a kamera rendszer?

Figyelt kérdés
Egy 4 kamerás Fisotech kamerarendszerről van szó. Eddig csak egyszer kellett vissza nézni a felvételeket. Akkor is az segített aki telepítette a rendszert. Akkor amit mondott jelszó jó volt. Most vissza kellett volna nézzük a felvételt, de a papír amire a jelszó fel volt írva elveszett. Felhívtuk azt aki telepítette és mondott egy jelszót, sikerült bejelentkezni. Meg akartam változtatni a jelszót csak elfelejtettem. Kijelentkeztem és ugyan azal a jelszóval egy percel később már nem engedet be. Azóta nem birok belépni. Újra is indítottam. Amíg be nem jelentkezek semmit nem tudok csinálni a rendszeren belül. Mitől lehte ez? Alaphelyzetbe állítani hogy lehet? A felvételek vesznek? Előre is köszönöm.

#jelszó #Kamrerarendszer
2021. márc. 5. 10:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!