Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Zárolt a Facebook profilom,...

Zárolt a Facebook profilom, mégis kereskedek?

Figyelt kérdés

03.12-én zárolták a Facebook oldalam, miután megpróbálták feltörni.Míg ellenőrzik az adataimat, addig semmit sem tudok csinálni az oldalon. Ennek ellenére, már több napja kapom az íméleket (Fb Ads Team) arról, hogy hirdetéseim jelennek meg, illetve nyugtákat arról, hogy kereskednek a nevemben.

Mit tudnék csinálni ebben a helyzetben? Kihez forduljak?

A saját oldalamat nem tudom kezelni.

(Valószínűleg irányított lépések ezek, mivel megváltoztatták a profilképemet egy "idegen" zászlóra, így automatikusan letiltott az algoritmus....szabad kezet adva a "kereskedőknek")



#Facebook #profil #Facebook Ads Team
2021. márc. 16. 20:44
 1/4 anonim válasza:
Mi lett neked ezzel a dologgal? Nekem is ez volt, az e-mailemet vissza tudtam szerezni, a FB fiókomat zárolták, de elküldtem a FB-nek amit kértek, elvileg dolgoznak az ügyön. Megoldódott? Ha igen, mennyi idő elteltével?
2021. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én az InternetHotline-nak írtam egy ímélt, ők vették fel a Facebook ügyintézőivel a kapcsolatot, még folyamatban van a dolog.
2021. dec. 20. 00:14
 3/4 anonim válasza:
Azóta nekem már megoldódott.
2021. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem most zárolták, azt kérte hogy jelentkezzek be olyan eszközről mint korábban, megtettem de úgyanúgy nem tudok belépni.
2022. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!