Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Használ valaki F-Droidot? Mi...

Használ valaki F-Droidot? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Már egy ideje használom a F-Droidot és meglepően jó.

Arra lennék kiváncsi hogy használja-e még valaki (valószinűleg igen)? Valamint mit gondoltok a Googletalanításról? (Degoogleing)



2021. ápr. 3. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Én APKPure-t használok, mert ott tényleg minden fent van.
2021. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

F-Droidon FOSS szoftverek vannak, ApkPureon pedig azok az alkalmazások, amelyek a Play áruházban is megtalálhatóak.

Használom, legjobb alkalmazás androidra. Tutanota, NewPipe, KeepassDX, ezeket szedtem le onnan.

Degoogleing tök mindegy, csak akkor tudod normálisan megcsinálni, ha Pixeled van. "Rendszerappokat" meg adb-vel leszedem, más nem zavar.

2021. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Használom, még gyakrabban is, mint az alap Play Storet. Sokkal jobb appok vannak ott. Töredék méret, kevesebb dologhoz kérnek hozzáférést, nincsenek bennük reklámok.


A deggogle egy nagyon jó ötlet, de vannak sajnos hátrányai, ami miatt kénytelen az ember megtűrni a google-t. Netbanking, fintech, investment appok, ilyen-olyan szolgáltatók appjai nem teszik ki a lábukat a Play Store-ból és némelyik "biztonsági okokból" nem is enged bizonyos dolgokhoz hozzáférni bönngészőből, így pedig pl. a WebApps féle sandbox browserek sem segítenek.


Vagy tartasz egy második telefont csak ezekre SIM kártya nélkül.

2021. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 KmsRys ***** válasza:

Az F-Droid nekem fenn van a telefonomon. Onnan szoktam telepíteni a VLC-t, NewPipe-ot, és egyéb open source appot. Szerintem egész jó.


A Googletelenítérsől nem nagyon tudok mit mondani.

2021. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használom, ahogy az Aurora Store-t [link] és az ApkPure-t [link] is. :)
2021. júl. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!