Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Szerintem kaptam egy férget a...

Szerintem kaptam egy férget a gépemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap sikerült letöltenem valahonnan egy férget. Eléggé ártalmatlannak tűnik, de azért elég idegesítő (random megnyitja a postát, felcseréli a billentyűzeten a betűket). Windows defender gyors- teljes- és offline vizsgálattal próbálkoztam, gyors és offline nem talált semmit, teljes vizsgálat felénél pedig becsukódik a program. Mit tegyek? Esetleg tudtok valami jó malware kereső programot, amivel le is tudom szedni?

2021. ápr. 9. 08:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

probáld ki ezt malwareirto


[link]


14 napig teljes védelmet nyujt lejárta után is használhato de bizonyos dolgok ki lesznek kapcsolva kézzel kel malyd inditani a vizsgálatot


Ha ez sem segit meg persze más egyéb probálkozások ujratelepités végső esetben ha nincs semmi fontos a gépeden

2021. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
CCleaner, aztán előszőr ezt irtsa le.
2021. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!