Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Előfizettem az Avast 1 éves...

Előfizettem az Avast 1 éves licencére. Ki is fizettem, levonta a pénzt a kártyámról. De az emailcímet sajnos félregépeltem, és @gmail.com helyett @gmial.com ot írtam. Kapkodtam, az én hibám. Vissza tudom szerezni a pénzem?

Figyelt kérdés
Vissza tudnám valahogy szerezni a pénzem, vagy helyre állítani az email címet, és használatba venni a licencet?

2021. ápr. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2021. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyar supportot nem találtam, az USA meg csak annyit írt vissza, hogy a pénzvisszafizetés csak Apple Store-os, és Google Play-es vásárlásokra vonatkozik.
2021. ápr. 11. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne pénzt kérj vissza, hanem email cím korrekciót.
2021. ápr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy miért a pénzt akarod visszakérni. Ha elírod a címet egy rendelésnél, akkor már a csomag sem kell, mert el lett írva a cím?
2022. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!