Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról


Rendszereink az Ön számítógépes hálózatából érkező, szokatlan forgalmat észleltek. Ez az oldal ellenőrzi, hogy valóban Ön küldi a kéréseket, és nem egy robot. Miért történt ez?



IP-cím: 31.46.247.230

Idő: 2021-04-13T19:20:09Z



Ahogy google-val próbáltam keresni ez jött ki, pedig 19:20 kor nem is használtam semmit.



2021. ápr. 13. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiba az algoritmusban, nem kell vele foglalkozni.
2021. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Áramtalanítanom kellett a routert, mert miután megoldottam a képes játékot és kerestem valamit, ha megint keresni akartam ujra kidobta.


Csak attol tartok pl valaki a wifimre csatlkozva csinalt valamit vagy yilesmi, bár jelszóval van védve, nem is 123456 szerüvel.

2021. ápr. 13. 21:50
 3/6 Fsms ***** válasza:
100%

Találtam a neten pár ötletet. Részemről inkább foglalkoznék vele. Az egész egy Maleware vírussal kezdődik. Gondolom w10 van az alatt lehet ilyen. Ezzel meg lesz egy kis munkád.


How to Fix 'Our Systems Have Detected Unusual Traffic from Your Computer Network' on Windows 10

Perform a malware scan.

Reboot your network router.

Disable your proxy or VPN.

Disable your LAN's proxy server.

Disable conflicting browser extensions.

Uninstall suspicious programs/ Run the Chrome Cleanup Tool.

Reset your browser.

2021. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hmm, hát kérdező, VPN-t kizárhatjuk, mivel ez egy Magyarországi ip cím, ahogy leellenőriztem, szóval nem hiszem, hogy azt használnál, általában akkor írja ki a dolgokat, én ajánlok neked, egy víruskeresést, arra gondolok, hátha egy packet hijacker virus-t szereztél be, és az folyamatosan módosítgatja a packet-eket, bár ez kevésbé valószínű, ugyanakkor, az is lehet, amit az 1-es írt.
2021. ápr. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát Mozillát használok viszont tényleg Win 10 a rendszer, a Win beépített keresőjét lefuttattam az nem talált semmit.
2021. ápr. 13. 22:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Malwarebytes-al futtattam egy ellenőrzést, az sem talált gyanusat semmit.
2021. ápr. 13. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!