Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Aki ért hozzá segítene?

Aki ért hozzá segítene?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék a Facebooknak írni?

Problémám van egy régi profilommal amit hiába jelentek nem veszik le,ezért szeretnék nekik írni.



2021. ápr. 19. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog bemondásra fiókot törölni. A jelentés nem ér semmit, ha nem sért szabályt egy fiók. Nincs olyan support, hogy egy ember a te érdekedben valamit megcsinál az oldalon, csak közösségi súgó van, ahol a súgóra hivatkoznak vissza. Mivel nem tudod igazolni hogy tiéd a fiók (hiszen belépni sem tudsz), nem lehet mit kezdeni a problémáddal. Megelőzni lehet a belépési adatok feljegyzésével, de utólag már nem tudsz mit csinálni.
2021. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a súgón keresztül az űrlapjukat ott írtam nekik profil link és személyi mellékelve.Remélem így sikerül,köszönöm a választ! :)
2021. ápr. 19. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Vagy még egy mentő lehetőség van, ami nemigen egyszerű, ha van egy olyan ismerősöd, vagy ismersz olyat esetleg, aki ért a facebook hackeléshez és megkérnéd, hogy segítsen, hogy esetleg vissza tudd szerezni a fiókodat.
2021. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz ötlet de remélem ez sikerül amit csináltam nemrég,köszönöm a válaszodat! :)
2021. ápr. 19. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
3-mas vagyok, azaz előtted lévő, ha nem sikerül, amit csináltál, akkor sajnos más nem maradt hátra, ha vissza szeretnéd kapni a régi facebookodat, csak az amit én írtam.
2021. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!