Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírus volt, vagy csak egy...

Vírus volt, vagy csak egy "reklám"?

Figyelt kérdés
Facebookon megnyitottam egy cikket, amiben volt egy YouTube videó. Ezt meg akartam nyitni, de amikor rákattintottam beadott egy ablakot, ahol ki írta, hogy "a Huawei..készülék vírussal fertőzött, ha nem zárja be azonnal az ablakot..."-ennyit olvastam el, utána be is zártam. Az avg, és avast vírusirtóval is elvegeztem 3 vizsgálatot, de mindegyiknél minden rendben volt.

2021. máj. 2. 16:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Utána már meg tudtam nyitni a YouTube videót.
2021. máj. 2. 16:06
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Reklám, ezzel kb 7 éve találkoztam először, szomorú ha így megéri nekik üzemeltetni :/
2021. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A böngészőben kapcsold ki a felugró ablakokat és telepíts reklámblokkolót. Firefoxot javaslok mert ahhoz a telefonos verzióhoz is van a neve gépen és telefonon is egyaránt: uBlock Origin
2021. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!