Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Gyorsan kene segítség, Sürgős?

Gyorsan kene segítség, Sürgős?

Figyelt kérdés

2021. máj. 9. 15:08
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni fent, az a baj hogy a gépemen rajta van a trójai faló nevű vírus, sok fajta van rajta vagy nem tudom, böngésző módosító stb. Az internet a gépre telefonról megy, azt írta rajta van 2 simeretlen eszköz a neten IP cím nélkül, azok mik? Félnem kellene? Hogyan tudom eltávolítani a vírust? A netre csatlakozhatok vagy nem kéne?
2021. máj. 9. 15:10
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Formázd le az összes háttértárat és telepítsd újra a rendszert, akkor biztos eltűnik a vírus.
2021. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 elistvan ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy unhackme nevú programot hagyd végigfutni megcsinálja, vagy egy superantyspyware-t.
2021. máj. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyan kell leformázni?
2021. máj. 9. 17:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Bedugod a win telepítőt és tiszta telepítéssel újrarakod.
2021. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy a telepítőlemez lemezformázóban is megteheted de érdemes rá egyúttal újra fel is tenni a rendszert esetleg egy vírusirtó társaságában (a defender minden csak nem vírusirtó akkor inkább Avast Free).
2021. máj. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+ az hogy ez mennyire sürgős és gyorsan kéne segítség azt csak te tudhatod :D
2021. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2021. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt az online scannert lefuttatod, nem lesz több trójai,de ez csak egyszeri.
2021. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!