Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Elfelejtettem a Facebook...

Elfelejtettem a Facebook jelszavamat. Telefonszámmal regisztráltam. Hogyan tudnám visszaállítani?

Figyelt kérdés
Nem tartozik a fiókomhoz e-mail cím és semmi módon nem tudok hozzáférni (nincs bizalmi kapcsolatom, de kétfaktoros hitelesítésem igen, azt sem tudom kikapcsolni a jelszó nélkül).

2021. máj. 12. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a kétfaktoros hitelesítésnél lementetted az egyszerhasználatos kódokat (10 darab egyszerhasználatos kódról van szó), akkor azokkal is be tudsz lépni.

De ha nem mentetted le őket, akkor csak az sms-ben kapott kóddal lehet belépni.

De ha már nem férsz hozzá sem a telefonszámhoz, sem pedig a kódokhoz, akkor sehogy nem tudsz belépni.

2021. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hogyan lehet SMS-ben kódot kérni, illetve hogy tudok a biztonsági kódokkal bejelentkezni? A bejelentkező felületen mikor az elfelejtett jelszóra kattintok, semmi más módszert nem ajánl fel, csak hogy írjam be a jelszót.
2021. máj. 12. 13:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elfelejtett jelszónál nekem emailt vagy telefonszámot kér:


[link]


Ha neked nem, akkor nyiss egy privát böngészőablakot, ami nem emlékszik a korábbiakra, és abban próbáld a fenti linket.

2021. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam beírni a linket inkognitó módban, ugyanúgy csak a jelszót vagy az e-mail címet kéri, ez utóbbi nekem ugye nincs. Nem tudom, hogy emlékszik-e a korábbiakra, az inkognitó módnak nem kéne...
2021. máj. 13. 08:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezt mutatja: [link]
2021. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Beírtam a telefonszámomat ide, megtalálta a fiókomat és ott csak jelszót vagy e-mailt fogad el...
2021. máj. 13. 09:23
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, iszonyú jólesett! Az volt az egy szerencsém, hogy csak gépről jelentkeztem ki, telefonról nem. Telefonon megadtam egy új e-mail címet és meg tudtam változtatni a jelszót.
2021. máj. 14. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!