Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » MSN vírusra kattintottam...

MSN vírusra kattintottam véletlen (nem oda akartam). Csináltam egy rendszer visszaállítást (advanced system care-val), a vírus előtti állapotra állítottam. Most eltüntettem a vírust?

Figyelt kérdés
Vírusölőm nem találja, a gép egy picikét lassabb és csak akkor szarakodik ha az msnbe be vagyok lépve..
2010. aug. 23. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
keress interneten msn virusirtót... biztos van.
2010. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most gyorsabb a gép.. föllépek msn-re és megnézem hogy küldözgeti-e!
2010. aug. 23. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, az msn vírusirtó használata ellenére, nézesd át a géped a Malwarebytes' Anti-Malware-rel:

[link]

A TELJES RENDSZERVIZSGÁLAT előtt frissítsd!


avast!-od van? Az nem találja senkinél ezt a vírust (legalább is itt gyk-n). Nekem még szerencsére egyik ismim se küldözgeti.

2010. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja avastom.. az nem talált semmit -.- ja pont fotókról beszélgettünk bnőmmel, küldözgetett fotókat, utoljára beeszúrta h nézd meg a képet *link* aztis megnéztem. aztán későn eszméltem rá, tiszta behülyült a gép. órák óta fönnvagyok msnen és eddig semmi. úgyhogy, sztem sikerült kiirtani.
2010. aug. 23. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel, msn vírusirtóval?

De szerintem a Malwarebytes' vizsgálat nem ártana. És utána havonta.

2010. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!