Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gmail nem enged belépni,...

A gmail nem enged belépni, miért nem fogadja el a jelszavam?

Figyelt kérdés

Felírtam papírra a gmailem jelszavát ami legyen mondjuk x01 és egyszerűen nem fogadja el... nem változtattam meg. Elfelejtett jelszóra rámentem, beírtam ezt az x01 jelszót mint legutolsó jelszó amire emlékszek (hátha meg lett változtatva...) de azt írja ki hogy a google nem tudta ellenőrizni, hogy enyém-e a fiók. Pedig még google-ba is le lett mentve ez a jelszavam mert már nagyon rég csináltam.

Több opciót nem ad arra hogy resetelni tudjam a jelszavam. (pedig régen még lehetett...)



2021. jún. 12. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor beírod a jelszót látod mit írsz be? Nem lehet, hogy a billentyűzet kiosztása megváltozott pl. magyarról angolra, stb. és nem azt írod be, amit gondolsz, mert máshol vannak a karakterek?
2021. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem állítódott át, de megpróbáltam úgy is, hogy átváltom a billentyűzetet a másikra amim van hátha úgy írtam be mikor megadtam a jelszót de úgyse jó...
2021. jún. 12. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!