Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nem eredeti Windows XP-re...

Nem eredeti Windows XP-re milyen teljesen ingyenes és végleges vírusirtót ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 07:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Linux
2010. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 JulesM111 ***** válasza:
51%

ÚÚÚÚÚÚÚÚúúúútálom az ingyenes dolgokat.


Ha jól tudom, az avast-ot szokták isteníteni vírusírtóként az "ingyenes"mániások.

2010. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hát ha akarnál fizetni egy hihetetlenül jó vírusirtóért 13 ezer forintot, akkor a Sunbelt: VIPRE Premium AntiVirus-t ajánlom!Hidd el, megéri ezért fizetni! Nem lassítja a gépet, naponta többször jönnek frissítések(átlagba 2-6 frissítés jön egy nap), rendkívül gyorsan észleli a vírust.Mostanában a Virus Bulletin-en jópárszor ez lett az első vírusirtó:)
2010. aug. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem eredeti, de végleges ESET/NOD32-t.

Ezek után már úgyis mindegy.

Töltsd le torrentből.

Nekem bevált.

2010. aug. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Norton Internet seurity...

Átlagban NAPI 15 frissítés jön és mindent megfog.

Leszeded torrentről és kész.

2010. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Vírusírtó nem oprendszer eredetiség függő, hacsak nem Microsoft Security Essentialst akarsz felnyomni a gépre. Azon kívül bármi rámegy.

Ha ingyenes kell, akkor avast.

Tört verziókat nem ajánlom, mert azokkal nagyobb veszélynek teszed ki a gépet, mintha egyáltalán semmi nem lenne rajt.

2010. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van: a tört vírusirtókat gyakran úgy töltik fel, hogy az vírust tartalmaz.Vannak azért rendesebbek, akik nem raknak rá vírust.De a tört verziók még gyengén is védenek, nem nyújtanak maximális védelmet mint egy hivatalos(eredetin megvásárolt) verzió
2010. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Microsoft Security Essentials nem mehet rá.

Akkor szerintem avast!-ot rakj rá.

Vagy felrakhatsz a többi, őrültem lebutított ingyenes közül is egyet...

2010. aug. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az Avirát ajánlom, még nem csalódtam benne.
2010. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Avira antivirus. A virus irto weblapjarol letoltheto ingyen, nekem bevallt es melle toltsel le egy Comodo tuzfalat is
2010. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!