Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Android vírust kaptam szerinte...

Android vírust kaptam szerintem, most mit csináljak ?

Figyelt kérdés
még nem indult be, az egyik Instagram video photo dowloader alkalmazásal ment le szerintem, akkor vettem észre mikor valamiért pár letöltés után, nem tudom miért be kell jelentkezni a video photo dowloader alkalmazásban és ezért le akartam törölni úgy hogy be léptem a google playbe a könyvtárban és ott mellette volt egy kínai smink alkalmazás az hogy ment fel én nem tudom a neve amúgy BeautySnap kínai semmi vélemények semmi info az alkalmazásról mikor rá megyek a google playről, nem tudom elindítani nem is akarom annyit ír ki hogy az alkalmazás nem kompatibilis az eszközömmel, szerencsére, de nem tudom letörölni rá megyek a beállítások-alkalmazások nem látom pedig fent van akkor rá megyek a belső közös tárhely-alkalmazások ott sincs, jó akkor vírusirtó avast letöltöm és jelzi hogy valami baj van a com.android.snap-nél lehet hogy valami bug, nem akarom elrontani a telefonomat, akkor újra fogom rakni, semmit nem tudok csinálni ellene tudok valami megoldást ? valakivel előfordult már ilyen ? amúgy itt van pár link a instagram dowloader alkalmazás amiért szerintem lejött a kínai smink app [link] és a kínai smink app [link]

2021. jún. 22. 14:16
 1/8 anonim válasza:
3%
Tedd rizsbe
2021. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Töröld az instagram dowloader alkalmazást.
2021. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 töröltem, de mindig fent van
2021. jún. 22. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kepcsold ki a netet a telefonon


Lépj be a beállítások/alkalmazások menübe és MINDENT törölj, amit nem használsz


Majd a Google Play előzményeit és gyorsítótárát is


Esetleg ezután egy készülék újraindítás..



Ha ez sem segít, akkor marad a gyári adatok visszaállítása, ami mindent töröl.

2021. jún. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
semmi nem segít, gyári adatok visszaállítása lesz akkor, azért köszönöm a segítséget
2021. jún. 25. 17:18
 6/8 A kérdező kommentje:
már megint megkaptam ezt a kínai alkalmazást telefonomba telefonom: Ulefone s7 lehet hogy valami google play probléma, nem normális hogy letölti csak úgy magától a kínai alkalmazást lehet hogy valami biztonsági frissítés a gond a telefonban, mert már nem kapni ezt a telefont, de akkor vegyek egy okos telefont ?
2021. jún. 27. 21:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg rootolod (gugliba beírod: Ulefone s7 root), és törlöd róla a kéretlen/felesleges appokat.
2021. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod törölni szerintem, mert alapból rajta van a telón, mert az ulefone egy kínai gyártó. Valószínűleg szerződése van azzal az alkalmazással.
2021. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!