Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az azsiacenter.com megbízható...

Az azsiacenter.com megbízható weboldal?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 17:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
https, tehát igen
2021. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
1 - Nem mintha nem csinálhatna bárki certet 2 perc alatt
2021. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
#1 az adatvédelem szempontjából jelent biztonságot, de ettől még csinálhat olyat egy HTTPS rendszergazdája, hogy rendelsz tőle valamit, de nem küldi ki.
2021. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bő hete várom hogy megjelenjen az átutalásom náluk, emailre nincs válasz, telefonszámon előfizető nem kapcsolható. Facebook oldalukon hasonló helyzetű emberek kommentjei, csak van aki fél éve nem látja a pénzét. Szerinted?
2021. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 emzeperiks válasza:
100%

Botrányosak. Kilenc hónappal ezelőtt– próbából, mert nem vagyok hülye – rendeltem egy olcsó terméket. Pontosabban nem is egyet, kettőt, mert elfér, pótlásnak is jó, meg egyszerre többet lehet használni. (Szilikonforma.)

Átutaltam, visszaigazolták, siránkoztak, hogy lehet akár két hónap is… Reklamáltam, siránkoztak. Majd érkezett egy levél, miszerint ez és ez az érkezési dátum. Na, ennek egy hónapja. Reklamáltam. Írják, hogy hová küldjék vissza a pénzt. Megírom. Erre egy automata válasz jön, hogy a termék akár 72 napon túl is érkezhet… Szóval, el sem olvassa valami írástudó majom.


Én csak azt tudom tanácsolni, hogy ha valakinek van kidobandó pénze, nyugodtan rendeljen. A lottónak nagyobb esélye van, de akár elképzelhető, hogy valakinek megérkezik a megrendelt tollseprű…

2022. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok, tavaly októberi rendelésemet nemrég kezdtem bolygatni végtelenül udvariasan náluk, gond nélkül, a szükségesnél kissé több tiszteletkör után visszautalták a kemény 7000 forintot, miután óvatos esedezéssel kifejeztem az igazságot, hogy tényleg a kosár nagy részét beszereztem, bár jóval drágábban, de legalább időre. Emberek vannak ott is, hallgassatok arra a csodás szívre, lássátok a helyzetüket, legyetek tényleg türelemmel, és csak néha, tényleg csak néha említsetek hatóságokat, azokat is csak úgy, hogy tényleg, tényleg nem akarjátok bevonni őket, helyette inkább dícsérő szavakat szánnátok a boltnak. :) Ez nekem is gyümölcsöző volt, pedig már csak a szerintem is rohadtul igazságtalan fullos adóvisszatérítés dombja tetejére volt egy csöpp kutyaszar.
2022. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!