Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki feltörhette a messenger...

Valaki feltörhette a messengerem, hogyan tudnám megnézni, hogy honnan, vagy milyen eszközről léptek be a fiókomba, és hogy tudnám kiléptetni?

Figyelt kérdés
Mostanában már elég sokszor van az, hogy valki akivel beszélek ír nekem üzenetet, és én pedig később nézem meg,(amikor elküldte az üzenetet le volt zárva a telefonom) és másnak egyből kijelzi, hogy láttam, pedig amikor meg akarnám nézni az üzenetet a telefonom nyilván azt iŕja, hogy még olvasatlan, más eszközről nem vagyok bejelentkezve, tehát valaki (valószínűleg az eddigi fejlemények alapján egy robot) több alkalommal leláttamozza az üzeneteket, és már arra is volt példa, hogy ki jelezte másnál a harom buborékot, hogy éppen írok, aztán abbahagyta. Már próbáltam jelszót változtani, elfelejtett jelszóval megváltoztatni sms kóddal, de mindig folytatódik, a legnagyobb kérdés, hogy tudnám megnézni, hogy ki lépett be úgy, hogy csak messenger fiókom van, és nincs hozzákötve facebook fiók, a másik pedig hogy hogyan tudnám kiléptetni? A válaszokat előre is köszönöm

2021. aug. 24. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Azért nem biztos, hogy feltörték a fiókod. Általában azért valami üzenetet küldenek mindenkinek feltörés esetén.

A Messengertől meg nem kell sokat várni, örülj, hogy a levelezés úgy-ahogy megy ezen a tákolmányon.


Egyébként tudomásom szerint Messenger-fiókhoz nincs semmilyen támogatás már, csak használni tudod. De azt is csak addig, ameddig nem lépsz ki.

2021. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A messenger mindig is összevissza jelezte az üzenet kézbesítését, és a "látta" is kamu.


Nem tudsz vele mit csinálni, úgy szar, ahogy van.

2021. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A beszélgetésben írtam linkeket, és arra mindig azonnal rákattintott "valaki" és kiírta róla az adatokat, de ebből nem tudok meg semmit, és ki se tudom léptetni. Igaz, hogy a messenger is hat, ugy szar ahogy van, de itt most egy kicsit komolyabb lehet a dolog szóval kizárt hogy bug legyen
2021. aug. 24. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedben leírtak MINDEGYIKE előfordul bugként.
2021. aug. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!