Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Nod (eredeti havi kóddal)...

Nod (eredeti havi kóddal) vagy Avast 5 free?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a legjobb kettő közt?
2010. aug. 30. 16:03
1 2
 1/11 Réti bubuzér ***** válasza:
Én a AVAST-ot tolom már 7 éve, eddig egy víruska csusszant át rajta csak...
2010. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az avast lett a kedvencem, elég sok minden miatt. De még így is belátom, hogy a NOD32 jobb, mert jobb a heurisztikája, és a felismerése is. Ez tény.


Aki eredeti NOD32-t használ, annak nem szokott gondja lenni; csak a tört NOD-ok nem jók.

Nem is beszélve a jó magyar ügyfélszolgálatról, akik segítenek.


Ha én lennék ilyen döntéshelyzetben, és nem lennék elfogult, akkor én a NOD-ot választanám.

2010. aug. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
avast! Free Antivirus
2010. aug. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Avast


Nekem már három éve ez van, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

2010. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Csak tudnám hol vagy mit kell kikapcsolnom avastba hogy ne szóljon bele torrent letöltésbe :)


"A

folyamat nem fér hozzá a fájlhoz, mert egy másik folyamat használja"


Csak akkor csinálja sűrűn,sokszor mikor az Avast van fent..


Köszi a válaszokat :)

2010. aug. 30. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Nyisd meg az avastot > ÁLLANDÓ VÉDELMEK > P2P Védelem > Szakértői beállítások > itt pedig szedd ki a pipát azelől a program elől amit használsz. De ilyenkor nem fogja védeni. De ezt most kicsit nem értem. Csak úgy ki szokta írni hogy a folyamat nem fér hozzá a fájlhoz? Nekem is avastom van én is töltök torrentel volt már hogy ezzel jött le vírus és azt törölte is bármilyen gond nélkül.
2010. aug. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Réti bubuzér ***** válasza:
Érdekess. Nekem az Avast-ban SEMMIT se kellett állítgatni, felhajintottam éskész. Torrenttel se akad gondja... Fölöttébb érdekess... Nem lehet, hogy inkább a tűzfalad szenved?
2010. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Külföldi fórumok arra utalnak hogy avastal van valami,csak nem értem teljesen.

Főleg kisebb méretű dolgoknál jön elő (képek pl)

Az jó ha ellenőrzi a torit,hogy ne hogy vírusos vacak jöjjön le,de ez a része nem jó ha ezt csinálja alkalom adtán.És csak akkor ha avast van fent.

Tűzfal nincs,vagyis csak a win tűzfala.Szóval az kizárva az biztos.

2010. aug. 31. 12:34
 9/11 A kérdező kommentje:
És nem egyedi ez,soknál halottam,olvastam már ezt a problémát és egyebeket is.De nálam eddig "csak" ilyen gondom lett..
2010. aug. 31. 12:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Most halottam,hogy az utorrent alapból sincs bepipálva az "ÁLLANDÓ VÉDELMEK > P2P Védelem > Szakértői beállítások"-nál..
2010. aug. 31. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!