Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az internetes csalók többsége...

Az internetes csalók többsége miért indiai származású?

Figyelt kérdés

YouTube videókban láttam hogy egész Indiában több millió főből álló hálózat van akik az internetes csalásokon gazdagodnak meg.


Ez nekik egy szakma?



2021. szept. 7. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kereseti lehetőségnek számít ott, törvényi szabályzás pedig nincs.

Jobbak nemzetközi piacra Freelancer -ként dolgoznak, és az áraikkal nem lehet nyugaton versenyezni, mivel még mi magyarok is többszörösét kérnénk.

Aki pedig nem szeret dolgozni, annak marad a csalások, átverések, belőlük rengeteg van.

Ez a túlnépesedett, szegény kontinens egyik betegsége.

2021. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Indiában 1 milliárd ember lakik. Fejlődő ország, így a bérek a béka feneke alatt vannak. Ki így, ki úgy próbál boldogulni. Ahogy írják, nekik jó jövedelemforrás a csalás és nemigen kapják el őket a bűnüldöző szervek, mert túl nagy a népesség és nincs egy jól működő rendőrség.


Egyébként ja, freelancer oldalak is tele vannak indiaival, mert a kellő tudás sok embernek megvan és még hozzánk Magyarokhoz képest is gombokért dolgoznak. Volt olyan, hogy túl sok melóm volt, nem győztem egyedül és egy részét megcsináltattam egy indiaival és még így is nyertem rajta, mert szaré-húgyér dolgozott.

2021. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

- Viszonylag új dolog arrafelé az internet, így sok jogi és morális tényezőnek ezzel kapcsolatban nem volt még ideje kifejlődni.

- India lakossága óriási, a Földön minden 7. ember indiai. Akármilyen területet is nézünk, már csak a nagy számok "törvénye" alapján is kell, hogy lehyen köztük sok indiai.

- India többsége mélyszegénységben él. Akinek pedig annyi pénzt adnak, amennyiből fenn tudja tartani a családját, és még robotolni sem kell hozzá, bizony, még az alapvetően tisztességes emberek közül is sokan el fognak gondolkodni azon, hogy elfogadják-e. A kilátástalanság sokszor felülírja az elvi szabályokat.

2021. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!