Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Sandboxie, vagy valami más...

Sandboxie, vagy valami más program, hogyan lehet megoldani, hogy egy kifejezett fájltípust, ha elindul/megnyitódik, futtasson elszigetelt állapotba?

Figyelt kérdés
Bár van sok védelmi rendszer, ez annál jobb, mert system-ként fut, és szinte mindent érzékel. Ugye, lehet vele, .exe-ket Force-Start féleséggel megjelezni, meg mappákat is, de, ha lehetne fájl típusokat is, tegyük fel, van egy vírus, ami .tmp-ként, vagy .bin-ként fut, azt elszigetelten indítsa, az egész meghajtón. Több szempontból is hasznos lenne. (Mivel blokkolja az internethozzáférésüket, így tűzfalként, egész jó lehet) :D
2021. szept. 20. 04:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Választ ugyan nem tudom, de

se a .tmp se a .bin nem futtatható állomány.


Sandboxieban van force folder, szerintem ennél többet nem tud magától.

2021. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, igazából, az elképzelés azért jutott eszembe, mert a legutóbb, egy telepítőnél láttam, egy futó fájl-t, ami nem .exe kiterjesztésű volt, hanem .tmp. :D
2021. szept. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!