Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tènyleg ez a hàrom virusirto...

Tènyleg ez a hàrom virusirto a legjobb?

Figyelt kérdés
Kaspersky eset bitdefender
2021. szept. 20. 14:13
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
79%

Általában az informatikusok fik@zzák az eset-et,

8 éve használom - nem lett vírusos a gép.

2021. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Szerintem eset nagyon hatekony azok meg nem informatikusok hanem kóklerek
2021. szept. 20. 14:20
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
A dilettáns usertől semmilyen hiper szuper vírusírtó nem védi meg a számítógépet.
2021. szept. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
#3: Így van, az elbizakodottság - "majd az xyz vírusirtó biztos megvéd" - a legkárosabb.
2021. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 gentoojedi ***** válasza:
97%

Kedves kérdező! Mielőtt lekóklereznéd az informatikusokat felhívnám a figyelmedet, hogy teljesen más egy vállalati környezetben többszáz gépen, tartományban, esetleg többszerveres környezetben használni, mint otthon egy-egy felhasználói gépen. Nyilvánosan nem fogok rosszat nyilatkozni az esetről, de tény, hogy megvannak a hibái/hiányosságai, amiből nincs hiány a legtöbb vírusvédelmi termékek esetében.

Csak halkan jegyezném meg akik kóklerezik az informatikusokat általában azok, akik kéthavonta újratelepítik a windowsukat, mert annyira "értenek" hozzá.

2021. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:

#5 10 eve ezzel foglalkozom, majdnem osszes (ismert) virusirtoval volt dolgom es az ESET volt a legjobban letisztult az osszes kozul es ez zabalta legkevesbe a gepet. Minden programom legalis . Jatekok megvasaroltak. Nem kellett ujratelepitenem a gepemet pedig tobb eve az esetet hasznalom ha ujratelepitettem az az uj win10 verzio miatt volt de sose kaptam be virust es mindig olyan gyors volt a gepem mint ujkoraban


Szoval az ilyen ember nem biztos hogy informatikus hanem csak talalgat es lekicsinyloen beszel egy programrol amit alig ismer

2021. szept. 20. 15:11
 7/49 A kérdező kommentje:

#5 A titok amit sokan nem ismernek


1. Nem kell varazsprogramokat telepiteni mint cclaner,advanced system care stb


2. Drivert mindig a gyarto weboldalarol kell leszedni es nem a virusos iobit driver boosterrel ami sok embernel okozott mar problemat


3. Manualisan kell gepet karbantartani ,fogod magad megnyitod a bongeszot es azon belul beallitasokban torlod az elozmenyeket ami tobb szaz megàra rug neha nem varazsprogramokkal kell ezt kieszkozolni


Evek ota igy hasznalom a gepem sose volt baj vele gyors maradt. 2013 as laptop

2021. szept. 20. 15:16
 8/49 A kérdező kommentje:

Revo uninstaller sem kell hanem helyette fogod bemesz a vezerlopultba es programok eltavolitasanal torlod a programot ami nem kell.


Ha nagyon makacs akkor utana keresel gugliba miert muveli azt amit.

De ami makacs az biztos virusmentes?

2021. szept. 20. 15:19
 9/49 A kérdező kommentje:
Most lehet engem megkovezni de en oszinte voltam
2021. szept. 20. 15:21
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de ha valaki ezeket a dolgokat ismeri, és nem tök koki módjára használja a számítógépét, akkor mivel nyújt neki többet az eset egy windows defendernél?
2021. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!