Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » SOS kérek tanácsot: mi a...

SOS kérek tanácsot: mi a teendő, ha életveszélyes fenyegetés érkezik egy információ nélküli face profilról?

Figyelt kérdés
Amikor rámentem a fotó és adatok nélküli lapra, és azt dobta fel, hogy törölték, vagy átmenetileg elrejtette magát. Azt írta, mindent lát és tud, és megfenyegetett. Mi a teendő?

2021. okt. 11. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem tudsz mást, csak ignorálni / figyelmen kívül hagyni. Ne reagálj. Lehet, hogy csak puhatolózik, abban bízva, hogy elméletileg mindenkinek van valami vaj a fején.

Ez a "mindent tudok, és látok" elég tág fogalom.

Ha nem hagyja abba, jelentsd a Face-nél.

Mondhatnád, hogy ha zsarol, azzal ő követ el bűnt, de ez is reagálás, és lehet, hogy csak erre vár, hogy mit (valamit) lépsz.

2021. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
A legjobb, ha nem válaszolsz rá.
2021. okt. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sajna már elküldtem az anyjába jelentettem a facen és le is tiltottam ahol csak lehet
2021. okt. 11. 23:43
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
előbb ki kellett volna szedned belőle mit tud rólad
2021. okt. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Van, lehet bármilyen ellenséged, rosszakaród? Mert van, aki egyszerűen ilyet csinál. Konkrét dolgot tudott mondani rólad? Mondjuk olyat,a mit nem találhat meg a profilodon?

Mert ez csak egy sima troll is lehetett, aki ezzel szórakozik.

2021. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Bocs, kesve reagalok. Régi, boldogtalan parkapcsolatban-üzleti összefonódás az élettársával, ilyen férfivel van titkos viszonyom, illetve vele volt regen is de a masikat valasztotta mert vele hamarabb osszejott. Akkor is a nő csinalt cirkuszt, mert rajott. Én kikeszultem mert hazugsagokat allitott amit a ffi elhitt. Most kb uaz. Biztos hogy a nő, mert a fia is irt nekem tragar levelet.Gondolom a telojaat megnezte van bejarasa a messengerebe facere. És detto uaz. A ffi allitha hogy neken vmi titkos hodoló aki szet akar szakitani es nindenre kepes. Addig fajult h a ffi helyett szerelmi vallomasokat tesz ki nyilvanisan rolam és rola es alkitolag mar az uzleti levelezest is megbabralta. Tudom hogy a ffi erzelmi zsarolasa zajlik.mert nekem nem hisz allitja hogy a mő ilyet bem tenne mert neki is gaz. Nem igaz! Biztos ő. Nekem a legrosszabbat kivanta a fia, egy ideiglenes profilról, ahol a fenyegetese az engedelykerese utan már profillal egyutt eltúnt.

Az én reszemról semki ilyen nincs senjinek nrm vagyok úzy fontos, hogy ilyen őrületet generaljon. Megint kivagyok, sírás stb. 1szerúen nekem nem hisz. Vmi szamteches ismerose segitt kodolni a levelezeset en pedig magamnal tiltottam. Csak akkor beszelhetunk ha ő hív. Nem akartam.ilyen viszonyt, titkosat nem felvállalhatót. Igy alakult. Megelegednek hogy titkos legyen, de ífx nagy arat fizetek erte. Mondtam hagyjuk abba, hiaba rsgaszkodubk egymadhoz

2021. okt. 16. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Ezt most nem értem. Leromboltál egy családot és zavar, ha következménye lesz?
2021. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Te hulye vagy!

1 semmit nem romboltam le!

2 erdekkapcsolat ahol a nő nem nokent van jelen hanem hazvezetonek ugyintezonek.ennek fejeben el van tartva a gyerekevel egyutt, mellesleg el sincs valva

3.nem utolsosorban jo nagy barom bunko, aki ugy akarja megtartani a statuszat, hogy egy kozossegi feluleten kiteszi a masik nő nevét és machinal az élettars face es eamil fiokjaval sot zsarolja sajat elettarsat masnak feltúntetve onmagat.

4. Itt nem fiatalokrol van szo.nem pelenkas bebirol és csaladrol

2021. okt. 16. 20:08
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

Mondjuk magyarul megtanulhatnál, mert nagyon zavaros ez a sok sz..r, amit ide írtál nekünk és akkor megértenénk egyből, hogy mi a francról papolsz.

Életveszélyben vagy? Hívd a rendőrséget! Ha nem, akkor felejtsd el.

2021. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne írkalj tóbbesszamban, mert te voltal itt az egyeduli akinek nem ertheto. Akkor ne valaszolj! Ilyen egyszerű
2021. okt. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!