Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy tudok lekódolni 1 mappát...

Hogy tudok lekódolni 1 mappát vagy filet vagy bármit (xp-n) úgy hogy nem töltök le semmi programot? Úgy tudom lehet olyat is! Thx

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ilyet nemtudsz anélkül, hogy bármit is letöltenél. Max el tudod rejteni.
2010. szept. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha a kérdésre válaszolnál megköszönném elegem van hogy soha seki nem a kérdésre válaszol ha szép hejesírást karc látnyi menyé nézél eggy maggyartanártot éss azal levelezgesssé
2010. szept. 2. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Jó válaszolok ne hisztizz: sehogy.

ojat xd

2010. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

1. A kérdésedre válaszoltam, bármilyen hihetetlenül hangzik is.

2. Nem kell magyar tanárral levelezgetnem ahhoz, hogy jó helyesírást lássak.

2010. szept. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg XP Pro-n lehet mappa beállításainál (biztonság fül). Gyakorlatilag nem tudom, mennyit ér ez, szerintem simán megkerülhető.
2010. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Hide Folders 2009 programot .Több mappát is le tudsz vele tiltani mások elől és a gépbe sem látható ,egy megadott jelszóval és kóddal megjelenik .És újra eltüntethető . Nem tudom ,hogy pontosan erre gondolt de tölcse le torrentről (pirated.com)hasznára vállik ,próbálja ki.Ha ismeretlen a program egy hozzáértő személy jelenlétében telepítse és álítsa a programot .Ügyeljen a jelszavakná kis és nagybetű és y vagy z billentyű-re.
2010. szept. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megnézem mit tud és majd kiderül thx:D
2010. szept. 13. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
ki a fene vagy
2012. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!