Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?


2021. dec. 29. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem használsz shady oldalakat akkor elég a windows defender.

Ha meg nagyon kell valami, akkor használj vpn-t.

2021. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Láttam már szebb pasit is. De én csak a nőkre gerjedek. :)

Minek ez a video? MP3 nem lett volna elég? Vagy méginkább TXT.

2021. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem néztem végig, de két dologban biztos vagyok:

1. A vírusírtók hasznát, alkalmazási módját, piaci helyzetét újra kell gondolni.

2. Már 10 évvel ezelőtt is volt olyan neves vírusírtó-fejlesztő cég (talán a Norton? Nem emlékszem), amelyik kijelentette, hogy gyakorlatilag csak kullognak a naponta több száz, ezer új vírus után, és ha hatékonyan akarnak védekezni, akkor teljesen új útakat kell keresniük.


Én nem állítom, hogy nem kell vírusírtó, de az biztos, hogy alaposan újra kell gondolni az informatikai biztonság témakörét, és benne a vírusírtók szerepét, helyzetét.

2021. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pali konkrétan kijelentette, hogy vírusirtókra nincs szükség és a Windows Defender a jelenlegi legjobb megoldás. A jelenlegi vírusirtók nem védenek meg a 0. napi fertőzéstől és csak lassítják a PC-t, kinyitnak bizonyos utakat, amin keresztül támadhatják a gépet, minden adatot begyűjtenek rólad, tele vannak felesleges funkciókkal, szóval több kárt csinálnak, mint hasznot. Androiddal kapcsolatban ugyanezt mondta.
2021. dec. 30. 06:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos,hogy az általam mostanában kipróbált ingyenes víruskeresők (AVG,Avast,Kaspersky Free,Avira) csak abból állnak ki,hogy valami reklámot toljanak elém minimum a gép indításakor egyszer.


Le is szedtem az összest.


A Defender meg teszi csendbe a dolgát,nem lassít,a rendszer része.


Ráadásul a vírus kereső teszteken kimagaslóan jól szerepel (igen,még a függetleneken is).

2021. dec. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Függetleneken".
2021. dec. 30. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:

"Függetleneken".


Mi volt ebben az érdekes?


Vannak intézetek,amik pénztől esnek el,ha rájuk tudják húzni a korrumpálhatóság tényét.Ráadásul hiteltelenné válnak,emiatt nemigem éri meg nekik összefolyni semelyik általuk értékelt céggel.

2021. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!