Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » December 11. óta valaki...

December 11. óta valaki bejelentkezést kísérel meg folyamatosan apukám google fiókjába. Hogy lehet kideríteni, hogy ki az?

Figyelt kérdés
Apukám ma szólt nekem hogy december 11.-től egészen január 5.-éig valaki 2-3 naponta megpróbál belépni a google fiókjába. Kicsit ijesztő ez, egyik ismerősünkről sem gondolnánk, hogy be szeretne lépni. Ki lehet ez és miért?

2022. jan. 8. 22:59
 1/5 anonim válasza:
100%

Ez nálam is megtörtént többször is, csak nálam be is tudtak lépni. És az biztos hogy nem ismerős volt.. az egyik google accountomnak megváltoztatták a jelszavát meg mindent most egy xiamoi telefonnal van bejelentekezve vele az a bizonyos valaki. de ki és hogy miért nem tudom. Sok családi képem volt feltöltve rá bankártya stb :/


Változtasd meg a jelszavad és a telefonszámot akármit amit csak lehet! És nézz utána a kétlépcsős bejelentkezésnek is!

2022. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%
nem lehet kideríteni
2022. jan. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Esetleg ha tudod és ismered hogy milyen telefonja és telefonszámja van az ismerőseidnek úgy talán kiderídheted. De ez csak akkor működik ha úgy jártál mint én.

#1

2022. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudjátok?
2022. jan. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
91%

Valtoztass jelszot, es lepj ki mindenhonnan (ezt automatikusan fel fogja ajanlani a google)

Add meg a telefonszamod es allits be ketlepcsos bejelentkezest.

2022. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!