Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Aki ért az informatikához, az...

Aki ért az informatikához, az meg tudja nézni itt az oldalon kommentelők IP címét?

Figyelt kérdés
előre leszögezem, én egyáltalán nem értek hozzá, lehet mindenki meg tudja nézni csak én nem tudok róla, de az ismerősöm aki miatt kérdezem programozást tanul és elég nagy infós kocka ezért írtam bele. szóval ez az ismerősöm szokta néha mondani, hogy lenyomozza kommentelők IP címét, és mindig mikor kérdezem azt mondja komolyan meg tudja csinálni, de nem tudom eldönteni ezzel csak nekem nagyzol-e, mert tudja, hogy nekem minden internetes dolog kínaiul van és nem jövök rá ha hazudik.:D

2022. jan. 9. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Igen. Ha akarom az internet hozzáférésed is letilthatom. Az más kérdés hogy ez legális-e.
2022. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudja, egyedul az latja az ip cimeket akinek a szerveren fut az oldal, de az is megkerulheto vpnel...
2022. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha tudná is az IP-címet, nem sokra menne vele, az ugyanis általában a routeré (kis doboz, amin antennák vannak általában). Itt nem hogy az IP-címet, de a kommentelők login nevét sem tudja "lenyomozni", ha nincs kiírva (pl. az enyémet).
2022. jan. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A login nevet könnyű kideríteni, elég ha küldök neked egy privát üzenetet es látszik utána hogy kinek küldtem.
2022. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezért nem válaszolok, ha erről a kérdésről írsz :)
2022. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár úgy tűnik, igazad van, erre nem gondoltam, bár így nyoma is marad.
2022. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es, hát nincs igazad, csak akkor látod, ha válaszol neked. 6-os, te ezt mire írtad?
2022. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem próbáltam ki, csak feltételeztem, de örülök, ha tévedtem.
2022. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!