Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A gmail helyett mit érdemes...

A gmail helyett mit érdemes használni?

Figyelt kérdés

Unom már, hogy állandóan telefonszámot kér,mert 2-3 gépről szoktam bejelentkezni. Amíg helyes jelszóval lépek be ne kérjem tőlem semmit.

Esetleg le lehet állítani ezt a ,,szolgáltatást" ?

Mire érdemes lecserélni a gmail-t? Nem free meg citromailre gondolok.



#biztonság #levelezés #gamil, e-mail
2022. máj. 11. 22:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Jó, jó, de nem kell ötpercenként feltenni ugyanazt a kérdést!
2022. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Kapcsold ki, ha zavar. Ne legyél fogyatékos
2022. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
2 factor authenticationt kell kikapcsolni, de az nem biztos hogy jo otlet. miert jelentkezel be ennyi helrol?
2022. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Alex Fly ***** válasza:
80%
Meg fogsz lepődni: egy másik mailszolgáltatót. Ez lehet akár az ISP-d szolgáltatása, más, ingyenes vagy előfizetéses mailszolgáltató, de akár saját levelezőszervert is beállíthatsz. A lehetőségek végtelenek...
2022. máj. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
aki gmailes az az is marad
2022. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Fura tőlem nem kér semmi ilyet, mert én úgy állítottam be, lehet bennem van a hiba.
2022. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Shaddark ***** válasza:
70%

Én 4 eszközről szoktam bejelentkezni és csak egyszer kérte eszközönként.

Ha új helyről próbálok belépni akkor elkéri, egyébként nem.

Szerintem írj a supportnak, valami gond lehet a fiókoddal mert ez nem így működik ahogyan írod.

Nálam is be van kapcsolva és utoljára tavaly kért ilyet. Pedig megy az otthoni gépemen, laptopomon, mobilomon, Oculuson, tévén a youtube használja, a céges gépemen.

Amikor új eszközről bejelentkezik valaki, akkor leellenőrzi aztán ha le-okézta, akkor utána arra az eszközre nem kéri el még egyszer - ha csak el nem távolítja az eszközt a google vezérlő pultban a megbízható eszközök listájáról.


Nem lehet hogy valami kártevő van valamelyik eszközödön?

Nézd meg a google beállításoknál is, hogy nem állítottál-e valamit félre véletlenül.

2022. máj. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

3, munkahelyen két gépről szoktam bejelentkezni + az otthoni.


4, Alex fly- értem, hogy végtelenek, de annak aki ért hozzá. Én csak alap felhasználó vagyok. Ahogy a 2. fogalmazott fogyatékos vagyok.


7, tőlem gyakran kéri még ha ugyan azokról az Ip címekrről is jelentkezem be. Múltkor pl fontos lett volna.

Supprt?

Arra az eszközre nem kéri el még egyszer? Volt,hogy hetekig nem tudtam belépni! Kénytelen voltam egy másikat használni.

Mióta kiírtam a kérdést azóta nem volt ilyen,de tuti lesz még.

2022. máj. 16. 22:26
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
ha megigéred, hogy áttérsz Linux-ra, mondok 3 tuti webmail-t
2022. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"munkahelyen két gépről szoktam bejelentkezni"

nem kotozkodesbol, de erre mi szukseg van? nincs telefonod? ha ennyire fontos hogy az emailjeidet nezegesd egesz nap, arra ott a telefonod

2022. máj. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!