Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ki akarja csalni a pénzem?

Ki akarja csalni a pénzem?

Figyelt kérdés

Egy nyelvtanulós applikáción megismerkedtem egy állítólagos kínai származású amerikai hölggyel, aki nagyon titokzatos, és mikor beszélgetünk, akkor mindig arra fut ki a beszélgetés, hogy vegyek USDT-t 500 dollár értékben, mert szerinte ez jó befektetés nekem. A legfontosabb ehhez az lenne, hogy telepítsem a Binance nevű programot, vagy az OKX-et.Videótelefonálásra nem hajlandó, telefonálásra sem, (majd, ha megismertük egymást) Eddig egy db képet küldött magáról.

Nagyon bűzlik a dolog.....



2022. máj. 20. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
csaló.
2022. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Csalás
2022. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem látom át ezt a kriptovilágot, ha én veszek 500 USDT-t akkor az összeg pontosan, hogyan kerül hozzá?
2022. máj. 20. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem latod at, miert akarnál venni?
2022. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van itt valaki, aki járatos a kriptovilágban?
2022. máj. 20. 22:08
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Latom magam előtt a kérdest 2 hét múlva.


Atvertek, mit csinaljak, hogyan szerezhetem vissza a penzem?


A kapzsiság áldozata leszel...

2022. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Úgy kerül át hozzá, hogy az ő instrukciói szerint csinálnád, és lenne benne egy olyan lépés, amivel vagy a kulcsodat árulod el neki, vagy az ő címére utalsz.

Amúgy maga a tény, hogy fel kellett tenned nekünk a kérdést, hogy ez átverés-e, aggodalomra ad okot. Épp csak egy hajszállal vagy a leghülyébbek előtt, de 1 vagy 2 sör után szerintem már téged is bármivel át lehetne verni.

2022. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Én szopatnám kicsit, írnék neki hogy már megvettem amit írt és felraktam a progit és hasonlók.

Jófogáson is szoktam szórakozni a csalókkal hogy már elutaltam a pénzt, átfutási idő van, küldök kamu visszaigazolási adatokat, aztán röhögök amikor nyígnak a pénz után.

2022. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7-es!

Eddig még nem volt szerencsém csalókhóz, meg nem gondoltam, hogy nyelvtanuló applikáción jelentkezik majd.


#8-as! Én is szopattam, hogy letöltöttem az appot, minedáron screenshotot akart.

2022. máj. 20. 23:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogyan tud átverni nem tudom, de abba, hogy csinálsz egy binance profilt és veszel usdt-t azzal önmagában nem megy semmire. Az usdt úgynevezett stable coin, azaz elvileg fix az értéke. Pont a hetekben derült ki, hogy ez egyáltalán nem minden stable coinra igaz, szóval mielőtt veszel ilyesmit, nézz utána az adott coinnak, hogy számodra azok a feltételek, kockázatok megfelelőek-e.
2022. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!