Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mégis hol a bánatban lehet az...

Mégis hol a bánatban lehet az ügyfélkapun jelszót változtatni?

Figyelt kérdés
Kaptam emailt, hogy lejár a jelszavam. Azt írják lépjek be és kattintsak a jelszóváltoztatás menüpontra....de könyörgöm már kifolyik a szemem, de még mindig nem látok sehol ilyen menüpontot. Úgy érzem már mindent végignéztem, de ilyen a világon nincs ezen a rohadt oldalon. Tudna valaki segíteni, mert már tiszta ideg vagyok:(
2022. máj. 21. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ugyfelkapu.gov.hu oldalra belépsz, és ott van erre lehetőség.
2022. máj. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Itt bejelentkezés után az egyik lehetőség a jelszóváltás.

2022. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2022. máj. 21. 19:43
 4/4 anonim válasza:

Én úgy jártam tavaly ezzel a jelszó frissítéssel, hogy sehogy sem akart működni a jelszócsere menüpont. Többszöri nekifutásra, süti törlésre se ment. Többször leveleztem miatta az ügyfélszolgálattal, míg végül azt javasolták, hogy próbáljam meg az elfelejtett jelszóval megváltoztatni, vagy be kell menni az okmányirodába...


Szerencsére az elfelejtett jelszó működött. :)

2022. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!