Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Facebook segítség?

Facebook segítség?

Figyelt kérdés
Feltörték a Facebook fiókomat, megváltoztatták az emailt és telefonszámot is, így teljesen kizártak a fiókból. Meg kellett adnom az email címemet (csináltam egy újat direkt ehhez, hátha azt is feltörték) elküldtem a személyimet, jött is az üzenet rá hogy elfogadták, kaptam egy ideiglenes jelszót. De ahogy beírtam, kiírta hogy gyanús tevékenység miatt zárolva lett a fiók még tegnap és a teljes folyamat legelejére visszadobott hogy adjam meg az emailt és küldjem el a személyimet. 4x játszottuk el a teljes kört. Hol rontottam el?

2022. máj. 28. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott, hogy újat kell regisztrálni, majd a kétfaktoros hitelesítést bekapcsolni és a jelszavad nem használni kétes oldalakon ahonnan kikerül.
2022. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz nagyon semmit tenni, a facebook ilyen.
2022. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül megoldódott, egy hacker ismerős feltörte nekem.
2022. máj. 29. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!