Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Sajnos védelem nélkül nyitotta...

Sajnos védelem nélkül nyitottam meg a dark webet, milyen következményei lesznek?

Figyelt kérdés

Kérem hozzáértők véleményét. Kérlek ne kövezzetek meg ezért, már nagyon bànom. Kiváncsiságbòl a Tor böngészőn keresztül megnyitottam 3-4 hiddenwiki linket, android telefonròl. Mindenféle speciális védelem nélkül. Nem léptem be sehova, nem adtam meg jelszavat, nem vásároltam ott, semmilyen aktivitást nem tettem azon kìvül, hogy fél-fél percet eltöltöttem az oldalakon, majd töröltem a böngészőt. Sajnos csak később néztem utàna annak, hogy több egyéb biztonsági beállìtás szükséges az ott böngészéshez. Az nap volt pár gyanus dolog a telefonon, a chromeban 1 felugrò hìrdetés, a telefon lefagyása egyes műveleteknél, és nehezebben tudtam kikapcsolni.(A telefonomom már előzőleg is lassabbak voltak egyes appok. Tehát nem tudom hogy tùlparázom vagy tényleg hacker támadás történt.)

Gyorsan csináltam egy gyári resetet, jelszavakat megváltoztattam. Azòta a telefon normálisan működik. Vìrusìrtò sem jelez fenyegetést. De nagyon félek, mert több személyes adat is nyitva volt a telefonon, bejelentkezve szocmédiába, emailekbe, bankkártya, valamint szinkronizálva volt az unokaöcsém telefonjával, aki egy 9 éves gyermek. Az ő telefonját is reseteltem.

A vìrusìrtò tudja detektálni ha dark webről kaptam vìrust? Mi a teendő ilyenkor? Milyen bajok lehetnek ebből? Kérlek segìtsetek! Nagyon félek, hogy valami baja esik az unokaöcsèmnek és a személyes adatoknak.

Nem tudom, hogy tùlparázom-e, eddig nem történt semmi a fent emlìtetteken kìvül.



2022. aug. 6. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Semmi, ez nem így működik. Valami más miatt kaptál hirdetést (pl valahol engedélyezted, hogy küldjön a weboldal).
2022. aug. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez megnyugtatò.
2022. aug. 6. 06:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!