Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Vírusos lett a gépem. Mit tegyek?

Vírusos lett a gépem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vírusos lett a gépem, a vírus tudom melyik mappában van de nem engedi torolni rendszergazda engedély hiánya miatt. Pedig én vagyok a rendszergazda. Mit tudnék ezzel tenni? Nem tudom torolni a vírust én se és a Windows defender se.

2022. aug. 29. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress egy live linux USB médiát (csak van a közeledben egy "tiszta gép" amin ezt létre tudod hozni) és azzal letörlöd a könyvtárat, és egyből csinálsz egy biztonsági mentést is. Aztán újratelepíted az egész gépet.
2022. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Formázni kell minden adattárolót és tisztán újratelepíteni a rendszert. Ez az egyetlen 100%-ig biztos módszer. Az adataid meg visszaállítod a biztonsági mentésből.
2022. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Annyira nincs rajta fontos adat. Szóval akkor újra kell telepíteni.
2022. aug. 29. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
De teljes formattálással. Tehát nem elég újra telepíteni. Partíciók letörölésével kezd. És onnan kezdjed a telepítést.
2022. aug. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam
2022. aug. 29. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
kaspersky leszedi
2022. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak annak leáll a telepítése
2022. aug. 30. 08:20
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

akkor kaspersky reucuse letöltöd itt egy működő gépen: [link]

rufus-sel kiírod pendrivera bootolhatóként : [link]

majd ezt bedugod a gépbe és ujraidítod majd az f8-f12-t folyamatosan nyomogatod azért hogy bekerülj a boot menübe és a kiválastod hogy a pendriveról bootoljon. ha arról boot-olt akkor majd soksok kódsor jelenik meg majd egy kaspersky linuxra dob be és ott kiválasztod a full scan-t átvizsgálja, leszedi majd kikapcsolod a gépet és kihúzod a pendrvie-ot és bekapcsolod a géped és a vírusmentes windows-ba fog bedobni. linkelek egy videót is: https://www.youtube.com/watch?v=HMYP_KfLx5A

sok sikert

2022. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!