Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet egy programot...

Hogyan lehet egy programot csak egy bizonyos felhasználó számára telepíteni?

Figyelt kérdés

Windows 10

3 fiók van:

1. Admin

2. A felhasználó

3. B felhasználó


Azt már meg tudom csinálni, hogy pl. egy meghajtót vagy egy mappát csak az egyik felhasználónak engedélyezek.

Azt szeretném elérni, hogy bizonyos programokat csak az egyik felhasználó tudjon futtatni, illetve csak az egyik felh. program listájában legyen elérhető.


Ha telepítek valamit egy bizonyos felhasználónak, akkor az ő Appdata mappájába teszem a telepítési helyet (interneten olvastam, hogy így kell). Viszont ennek szerintem így semmi értelme nincs, mert az oké, hogy A felh. Appdata mappájába van telepítve mondjuk a VLC, de B felh. asztalára kipakolja a parancsikont, vagy eléri a start menü programlistájából és B felh. ugyanúgy tudja futtatni azt (annak ellenére, hogy B felh. nem tudja megnyitni A felh. Személyes/ Appdata mappáit.


Van valami megoldás a program telepítésre/ futtatásra?


Elnézést, hogy hosszú lett, de most kezdem megtanulni ezt.



2022. szept. 16. 22:50
 1/1 anonim válasza:
57%
Mit szeretnél telepíteni?
2022. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!