Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Betöltésnél állandó KÉKHALÁL.M...

Betöltésnél állandó KÉKHALÁL.Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a problémával fordulok felétek, hogy a laptopomon a Windows 10 nem tud elindulni, mivel folyamatos kékhalált kap,de bármikor bekapcsolom és újraindítom ez a kék képernyő jön velem szembe.Mit tudok tenni?Nagyon fontos lenne, ha nem kéne újratenni a laptopomat,mivel nagyon fontos fájlok és program van rajta.

A hibaüzenet amit kapok: "Bad system config info"



2022. szept. 20. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Safe modba sem tudsz belépni? Onnan le tudod menteni a fájlokat és utána újrarakni
2022. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy is.De sajnos nem tudtam belépni...
2022. szept. 20. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ha tudod akkor szedd ki az ssd-t vagy hdd-t és dugd rá egy másik gépre, vagy ha csináltál régebben rendszervisszaállítási pontot (nem tudom hogy pontosan ez a neve-e), akkor arra vissza tudod állítani, hátha jó lesz
2022. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah,igen.Azután történt az egész, mikor az msconfigba belépve a rendszerindítási beállításoknál a processzor mag számát és memória méretét átállítottam.
2022. szept. 20. 21:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,igen jó megoldás lenne.Csak az a baj, hogyrajta van egy számlázási program.Ha a rendszert újrateszem akkor ugye az teljesen elvész.
2022. szept. 20. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Súlyos rendszerhibákat jelez a kékhalál.

[link]

2022. szept. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ki lehetne venni a merevlemezt és egy külső merevlemezre átmenteni? Szervizben biztosan megteszik.

Kiírt legalább valamit? Pl. hibakódot, valami ilyesmit: 0x000000f vagy hasonlót?

2022. szept. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szervizben vagy egy másik gépbe áttéve kimented az adatokat, aztán újratelepíted és visszamásolsz mindent.
2022. szept. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!