Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A Facebook fiókomat feltörték,...

Bab51 kérdése:

A Facebook fiókomat feltörték, mindent átállítottak, viszont a hozzá tartozó Messenger fiókomból nem dobtak ki. Lehetséges ezen keresztül a visszaállítás?

Figyelt kérdés

Egyik nap léptem volna be facebookra, (kb. szökőévente egyszer megyek fel oda) és nézem, hogy 2022.12.20. 9:10-kor megváltoztatták a jelszavam. Na most én pontosan tudom, hogy akkor épp tanórán ültem és szereltem, tehát lehetetlen, hogy az az ember én lettem volna aki ezt átállította.


Az átlagos jelszómegváltoztatási procedúrákon végig mentem, de a kontakt emailt is megváltoztatták egy olyanra amit még életembe nem láttam...


Az egyetlen dolog ami hozzá köt még, az a gépemen és a telómon a bejelentkezett Messenger profilom, és a tény, hogy a webböngészőmön voltam már korábban bejelentkezve a profilomba.


Tudok bármit tenni? Látszólag szörnyű a Facebooknak (Inkább Metának) a Supportja, mindig ugyanoda dob vissza ha arra az opcióra nyomok, hogy ez nem én vagyok.


Van valami E-mail vagy akármi, ahol esetleg egy húsvér emberrel tudok beszélgetni?


Köszönöm szépen előre is!



2022. dec. 22. 14:04
 1/4 ludicrousSpeed ***** válasza:
33%
2022. dec. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 ugyanoda dobál mindig, nem segít semmit, kéne egy húsvér ember akivel beszélhetnék
2022. dec. 22. 16:59
 3/4 ludicrousSpeed ***** válasza:
Szerinted nem írnának ilyen lehetőségről, ha lenne? Milliószor leírtuk már, hogy NINCS.
2022. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3 fasza, customer support a javából


Azért köszi...

2022. dec. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!