Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Az adataitokat hány helyre...

Az adataitokat hány helyre mentitek el?

Figyelt kérdés

A fontos adatokat, mint például a családi fotókat hány helyre mentitek el, hogy az esetleges probléma esetén egy másik helyen is meglegyen? Hova mentitek el, ami megbízható?


Én a Google Drive-ra és pendrive-ra mentettem eddig.



2023. jan. 18. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pendrive-val az a gond, hogy általában kis tárhellyel rendelkezik és baromi lassú. Arról nem is beszélve, hogy azt hurcolod magaddal, bármikor elhagyhatod, és az adataidhoz a megtalálója hozzáférhet.
2023. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Pendrive ... azt hurcolod magaddal, bármikor elhagyhatod, és az adataidhoz a megtalálója hozzáférhet"


Ha bitlockerezve van hosszú jelszóval (12+) akkor az adataihoz nem fér hozzá a megtalálója.

A bitlockert minden win verzió (home pro educ stb) írja olvassa admin jog nélkül is.

2023. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aki a 8-ast lepontozta, ajánlom elolvasásra: https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..
2023. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
én 2 külső hdd-re. Az elsőt módosítom, általában csak felmásolom egy dátumozott és elnevezett könyvtárba a cuccot, a masodikra meg kizárólag szinkronzalok, így a szinkront nem feltétlenül kell azonnal megcsinálnom és nem kell agyalnom meg hasonlítgatnom napokkal később, hol tartottam.
febr. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

@8 +1

Én teljesen felhagytam a DVD mentésekkel pár éve, amikor rájöttem, hogy kb 10 éves koruk után tömegesen romlanak el karcmentesen is.

febr. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!