Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Valaki állandóan benne van a...

Valaki állandóan benne van a messengerembe hogyan tudom bizonyítani? nincs valami jó alkalmazás esetleg amivel valahogy le lehet nyomozni ? Többször új jelszót állítottam be+ kétfaktoros hitelesítést+küldjön értesítést a FB hogy új helyen vagyok stb

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján egyáltalán nem biztos, hogy bárki is benne lenne. Már a jelszócsere is elég lenne, de ha van is kémprogram az eszközödön, a kétfaktoros csak a telefonos jóváhagyáshoz köti a belépést.


Ha mobilnetet is használsz, akkor az idegen helyről bejelentkezés infója félrevihet téged, miközben az te vagy.

2023. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből sejted, hogy van bent valaki?
2023. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak paranoid vagy?
2023. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
El vannak olvasva egy adott emberrel az üzenetem pluszba sokszor azt jelzi fent voltam közben nem. Szóval nem hiszem xd
2023. jan. 31. 19:19
 5/6 anonim válasza:
21%
hú de fontos ember vagy te öcsém! ja várj...senki le se szar
2023. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem használsz mással közösen gépet vagy telefont? Lehet ott helyben szerezte meg valaki az adatokat és tudja használni.


Van a Facebook beállításokban egy olyan menüpont, hogy minden eszközről való kijelentkeztetés. Már ott látnod kellene, ha más használja. Ha igen, kilépteted, jelszót változtatsz. Ha úgy gondolod hogy ez nem elég, akkor újratelepíted a használt rendszereket is, mert ha lenne is rajta kémprogram, ez eltávolítja azt.

2023. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!