Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A steamunlocked ugyanolyan...

A steamunlocked ugyanolyan biztonságos mint az Ncore?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Biztonságosabb.
2023. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nC-n sem ellenőrzi senki a felkerült torrentek tartalmát.
2023. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem ellenőrzi nc, de a userek azonnal jeleznék, mert elég jó és nagy közösség alakult ki. Szóval ha valami már fent van egy ideje, akkor gondolkodás nélkül letölthető nc-ről.
2023. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem elég biztonságos de mikor onnan töltök le valamit ráküldök 2 vírusírtót biztos ami biztos
2023. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Tényleg? Én egyszer jeleztem vírusos crack-et, nem történt semmi. Utána beírtam kommentbe, azóta -12 pontszámnál tart. Ennyire érdekli őket, hogy mi kerül fel...
2023. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves lepontozók, az "ellenőrzött torrent" jelzés az oldal annyit jelent, hogy az a feltöltési szabályoknak megfelelő adattal és fájlokkal, formaiság szerint lett kitöltve, az "ellenőrizetlen" státuszjelzés oszlop a letöltések oldalon csak azt, hogy még nem történt meg ez az ellenőrzés. De ennyit és nem többet. Vagy úgy gondoljátok hogy van egy ember aki a napi több terányi anyagot egyesével letölti, ellenőrzi és jóváhagyja?
2023. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5


Én is már több terrányi anyagot szedtem le nCore-ról és sosem volt vele problémám.

Mennyire vagy benne biztos, hogy valóban vírus volt? Mert sokszor láttam olyan embereket játékok alá kommentelgetni, hogy vírusos ami egyáltalán nem volt az. Csak a windows defender és egyéb vírusírtók a crack-et gyakran látják vírusként. Ettől megijednek, majd egyből megy a kommentelés miközben semmi baj sincs a torrenttel.


Elismerem, biztos került már fel vírusos torrent is, de a közösség valóban nagyon korrekt, és kommentekben hamar jelzik ha valami kifogásolható.

2023. márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, mert beszívtam vele és utána virtuális gépben is kipróbálva egyértelművé vált, hogy a crack volt vírusos. Én is azért szívtam meg, mert az NFO-ban az állt, hogy kamu riasztanak rá a vírusírtók és megbízhatónak tartottam az oldalt annyira, hogy elhiggyem. A kommentelők egy része szerint is én voltam a hülye, mert nem olvastam el az NFO-t. A valóság meg az, hogy virtuális gépen amint megnyitottam a programot crackelés után letiltotta a feladatkezelőt, a parancssort, lekorlátozta a felhasználói jogosultságokat és elkezdett valamit futtatni a háttérben, ki tudja mit.
2023. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!