Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogyan lehet megtudni a...

Hogyan lehet megtudni a jelszót email cím nélkül?

Figyelt kérdés

Őszintén tiktokon kéne bejelentkezni. De nem tudom mi volt a régi email címem. Mivel a felhasználó névvel is belehet, így az okés, de a jelszót nem tudom. És ahhoz az email cím kell.

Hallottam valami oldalról ami megmutatja az összes eddigi jelszavunkat. De az szerintem nem valami megbízható. Nem tudom hogyan jelentkezzek be. Ott van egy csomó emlékem, úgyhogy valszeg azt buktam. Ugye?



2023. ápr. 15. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ilyen oldal, durva is lenne hogy bárki adatát beírod és felsorolja a jelszavait.

Olyan oldal van, ami szivárgások adatait gyűjti, de az nem kívánságműsor hogy akkor kéred a titkokról kiszivárgott jelszavakat és ott lesz majd a tiéd is. Az már régen rossz.

2023. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

"nem tudom mi volt a régi email címem....de a jelszót nem tudom.... valami oldalról ami megmutatja az összes eddigi jelszavunkat" 🤣😂🤣🤣🤣🤣


Nem szép dolog másnak a fiókjába belépni, vagyis bepróbálkozni és tippekért kuncsorogni 😂

2023. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nagyon vicces. Ezt az oldalt a tesi tanár mondta egyik nap. És az unokatesómnak kell, mivel az összes olyan videó azon a fiókon van, amit együtt csináltunk. Csak 2021es fiók, és nem tudjuk mivel jelentkezett be. Nagy vicci vagy
2023. ápr. 15. 13:01
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Köszi. Csak mint előzőleg írtam, ezt a tanáromtól hallottam.De szerintem is hülyeség
2023. ápr. 15. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Reggel még FB-re akart valaki e-mail és telefonszám nélkül bejutni, mert midnkettőt elfelejtette.
2023. ápr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire szoktál takarítani.


A böngésződből lehetséges kiszedni az adatokat, ha mentetted!


Google például itt tárolja - chrome://settings/passwords

2023. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A jelszó elfelejtése még hagyján, de az e-mail cím is? Naponta csinálsz valahol egyet? Akár ez van, akár kamu az egész unokatesóstul meg tesitanárostul, ez nem fog menni szerencsére sehogy!
2023. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért nem tudja az email címét, mert régen azon a telefonon volt egy email címe. De az új telefonján már újat csinált.
2023. ápr. 15. 17:08
 9/9 A kérdező kommentje:
6os köszönöm. Megnézzük.
2023. ápr. 15. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!