Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Hogy lehet,hogy a férjem...

Hogy lehet,hogy a férjem otthon tartózkodott. Néztem a Google mapen egy kórház útvonalát, a férjem Gmailen volt a szamitogep bejelentkezve. Az ön tartózkodási helye vagyis a férjemé nem pest megye volt ahol voltunk, hanem budapest?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 11:07
 1/10 anonim válasza:
78%

A Google térkép és a Gmail két különálló szolgáltatás, amelyek külön-külön működnek. Az, hogy a férjed Gmail fiókja be volt jelentkezve a számítógépre, nem feltétlenül jelenti azt, hogy a férjed ott volt a számítógép előtt. A Google térkép helymeghatározásához azonban aktív GPS vagy Wi-Fi kapcsolatra van szükség a helyes eredményekhez.


A helyzetet tovább bonyolíthatja, hogy a Google térkép helymeghatározása nem mindig pontos, és eltérések előfordulhatnak. Az okok közé tartozhatnak a GPS vagy Wi-Fi jelek gyengesége, a telefontorony helytelen azonosítása vagy a térkép hibája.


Összességében azt javasolnám, hogy ne feltételezz semmit, és ne kezdj el vádaskodni a férjeddel az alapján, hogy a Google térkép helyzetérzékelése nem stimmel. Inkább beszélj vele nyíltan és tisztázódnak a kérdések.

2023. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Az semmi!

Majd ha évekkel ezután egy ismeretlen kisfiú az utcán sétálva a férjedet apunak szólítja... 😃

2023. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Úgy, ahogy nekem meg azt jelezte, hogy délelőtt még Sopronban voltam, aztán kora délután elutaztam São Tomé és Príncipe-re, majd késő délután ismét Sopronban voltam. Azóta sem értem, hogy milyen teleportációs képességeim lehettek, de lazán megtettem tízezer kiloméltert pár óra alatt.
2023. ápr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2023. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Szirty ***** válasza:

"...nem pest megye volt ahol voltunk, hanem budapest?"


Azon a bolygón ahol én élek, Budapest Pest megyében van.

2023. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az első válaszoló ha nem tudsz a kérdésre pontos választ adni, mert szólsz be? Unatkozol? Hidd el volt ok erre a kérdésre? A férjem pedig ott állt mellettem a telefonjaval a kezébe!
2023. ápr. 28. 02:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Szirty! Ahol én élek ott képzeld, más irányító száma van Pest-megyenek és más Budapestnek. Akkor lehet külön bolygón élünk. Úgy látom te se tudsz magaddal mit kezdeni délután mint ahogy én éjszaka. De hát ez van. Ha nem tudsz valamit mert válaszolsz?
2023. ápr. 28. 02:29
 8/10 anonim ***** válasza:

"Az első válaszoló ha nem tudsz a kérdésre pontos választ adni, mert szólsz be?"

Pedig az első válaszoló korrekt választ adott. Már ha tényleg ő volt az első válaszoló, és nem egy azóta törölt kérdés.


"Hidd el volt ok erre a kérdésre?"

Igen, és mi?


"Ahol én élek ott képzeld, más irányító száma van Pest-megyenek és más Budapestnek. Akkor lehet külön bolygón élünk."

Minden bizonnyal egy teljesen más bolygón élek, ahol ugyanis én élek, ott a településeknek van irányítószámuk, és nem a megyéknek.


Egyébként meg nem mi vagyunk azok, akik nem tudnak magunkkal mit kezdeni, te vagy az, aki egyrészt mániákus kötekedő, másrészt meg elemi dolgokat képtelen felfogni. Nem csodálkoznék, ha egyszer nem csak technikai tévedésből kerülne a férjed más településre.

2023. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szirty ***** válasza:

"Ahol én élek ott képzeld, más irányító száma van Pest-megyenek és más Budapestnek."


Attól még része egyik a másiknak.

Irányítószámokról nem volt szó, tartózkodási helyről volt szó.

Csacskaságot írtál :)

2023. ápr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A megoldást egy privát üzenetben megkaptam egy informatikus szakembertől. Amit ismét köszönök neki. 😀
2023. ápr. 30. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!