Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » YouTubevanced.org letöltött...

YouTubevanced.org letöltött appban ha bejelentkezek a google fiókommal nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Mert ugye volt régen a vanced abban megbíztam, de megszűnt, és most van még új verziók csak nem az eredeti gyártótól (szerintem) és nem tudom mennyire lehet megbízni most benne

2023. máj. 6. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
de! Baj lesz!
2023. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos megkérdőjelezhető, hogy honnan származnak az új verziók, mert lehet, hogy az eredeti fejlesztők csinálták, csak "álarc" mögött, amire kicsi az esély, de az is lehet, hogy valami más fejlesztők készítették, ki tudja milyen célból. Én a helyedben nem tölteném le.


Használd helyette a Revancedet.

2023. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bejelentkezett magától 😃😃 mostmár mindegy
2023. máj. 6. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Telón én is azt használom.
2023. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha bejelentkezett magától, az vagy azt jelenti, hogy a régi MicroG programot nem törölted le, vagy pedig a gyári Google Play szolgáltatásokra épül, ami érintetlen YouTube verzióra utal.
2023. máj. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az eredeti Vanced projektet lelőtték, ennek a helyére a reVanced került, ami "hivatalos". A reVanced nem készít appot, kizárólag a Manager appot csinálnak, amivel az eredeti Youtube appot tudod patchelni és magadnak létrehozni a módosított reVancedet. A reVanced projektnek egy Github oldala van, ahonnan elérhető, ezen kívül minden egyéb oldal, ami kész módosított appot kínál 3. féltől származik és nem tudhatod mi van még benne.


Ha szerencséd van, akkor csak meg akarták könnyíteni a használatát azzal, hogy készen letölthetsz egy módosított appot, ha meg nincs, akkor elhelyeztek benne extrákat is. Nem túl szerencsés mindenesetre ilyenekkel kísérletezni, használd az eredeti reVanced Managert.

2023. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6 köszi! De nem értek a Revancdedhez

Egyébként innen töltöttem le a 115MB -os ( nem értem miért ilyen sok MB)

[link]

2023. máj. 7. 11:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a Vances YT Musicban folyton el van tűnve az a kis ikon hogy tudjak rá csatlakozni a TV-re... néha ritkán megvan, ezt nem lehet valahogy megoldani..??
2023. máj. 7. 11:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mi van benne, a ReVanced fejlesztői mindenhol jelzik és írják folyamatosan, hogy ők nem tesznek közé semmilyen ReVancedes APKt, amit te letöltöttél azt ki tudja ki rakta össze és mit rakott még be mellé
2023. máj. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!