Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Részt vennél ilyen kísérletben?

Részt vennél ilyen kísérletben?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 26. 10:43
A kérdező szavazást indított:
Igen részt a tudomány a technika fejlődik, nem lehet megállítani.
Igen részt, ha ezáltal jobb képességű lehetek.
Nem, etikai vagy vallási megfontolás miatt.
Nem, biztonsági okok miatt. Sosem lesz biztonságos humanoidokon.
Nem, politikai jogi okok miatt - Musk világhatalom kiépítése.
Nem, technikai okok miatt - még nem tart ott a tudomány hogy eredményese és biztonsággal működjön.
Nem mert így is elég jó képességű vagyok.
Nem mert a szellemet nem lehet agyi manipulációval fejleszteni.
8 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Látássérült vagyok és fokozatosan vesztem el a látásomat.

Egyelőre többet látok, mint amennyit a Neuralink adhat - ráadásul az 1.0 verzió mozgássérülteket céloz, vakokat csak a 2.0 vagy a 3.0 fog megcélozni.

Szóval inkább megvárom míg kész lesz. Addigra úgyis zarban lesz már teljesen a látásom.

Érted, ha már a fejembe nyomatok egy ilyen izét, működjön már jól:D

2023. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik vagy sem, de egyre több mesterséges eszköz fog az emberi szervezetbe kerülni annak érdekében, hogy bizonyos betegségeken javítson. A súlyos szívbetegek már jó ideje hordanak pacemakereket, a cukorbetegek beépített inzulinpumpát, és egyszer lesz olyan, hogy orvosolni tudják az idegek sérülése miattai betegségeket. Sőt, így akár teljesen működő bionikus végtagokat is képesek leszünk készíteni, bár eléggé szkeptikus vagyok azt illetően, hogy ebből mikorra lesz működő, és megfizethető valóság.

Egyébként mivel nagyjából egészséges vagyok, ezért nem vennék részt hasonlón. Főleg, hogy Ilonka azért nekem nem a megbízhatóság csúcsa.

2023. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Addigra úgyis zarban lesz már teljesen a látásom.

Zarban lesz - ez mit jelent?

2023. máj. 26. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szarban lesz, csak elírtam, bocsi:D
2023. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!