Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Ha a scratch-t letöltöm lehet...

Ha a scratch-t letöltöm lehet valami baj?

Figyelt kérdés

Letöltöttem othon és az iskola gépein is rajtavan. A nagyi nem akarja hogy bármit is letöltsek a gépére. Hogyan tölcsem le a scratch-t hogy netudják meg?

És átjöhet valami vírus bármien eshetőségben?

Vagy valami más baj lehet?


2011. jan. 8. 12:31
 1/5 anonim válasza:
Ha csak le töltöd de nem telepíted fel a nagyi gépére a scratch-et akkor nem fogják meg tudni. Persze ne felejtsd el a letöltött programot eltávolítani a gépről mentsd rá egy Pendrive-ra. Ha arról a helyről töltöd le a scratch-et ahonnan ezt otthon is tetted és ott nem jött át semmi vírus akkor a nagyi gépin sem lesz semmi gáz.
2011. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az én gépem nagyon s.ar mindeféle vírus rajta van mert amit akarok azt megnyitok virusírtóm meg nincs honnan tudjam hogy a scratch-ról nem jöttt át e valami?
2011. jan. 8. 16:26
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy nem tehetem bele valami fáljba ami valahogy rejtve van kód vagy iesmi kell?
2011. jan. 8. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, hát talán nem ártana vírusirtót használni, és nem lenne vírusos a géped, meg a nagyidé sem!
2011. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a nagyié nem csak az enyém az is csak direkt hogy bármit lehessen rajta csinálni amig be nem krepál teljesen a vírusoktól és aztán ujrateszem :)
2011. jan. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!