Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A párom feltöri a facebookomat...

A párom feltöri a facebookomat, csak a leveleimet olvassa el, mit lehet ez ellen tenni? Ha megváltoztatom a jelszavam 1-2 óra múlva újból feltöreti a haverjával.7 karakteres jelszó. Betű, szám, egyéb. Milyen törvénysértést tesz ezzel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

A párod? A szerelmed? Akinek az életének a legfontosabb személyei közé kéne hogy tartozzál?


Mivan?

Nem értem.

2011. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
dobd ki,szakítsál!
2011. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

De k*urva gyorsan!

Én azt a pasit az első adandó alkalommal fejbecsesztem volna egy villanyoszloppal az biztos:D

2011. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Telepíttesd újra a gépedet, vagy ne lépj be a te gépedről. Nem feltöri a jelszót, hanem valszeg van egy program a gépeden, ami minden billentyűleütést elment és a barátod innen kinézi a jelszót. Az FB jelszavakat nem lehet csak úgy feltörni.
2011. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

szerintem van oka!:D

csak biztosra akar menni hogy pl a L.B-el nem beszéled-e hogy kibe vagy szerelmes,meg megbeszélsz-e egy randit más pasival stb..

2011. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Szeretem, konkrét oka nem volt, viszont amikor összevesztünk kibeszéltem a barátnőmnek... :D valami más megoldás?
2011. jún. 6. 20:41
 7/22 anonim válasza:
Válts e-mail címet, azthiszem lehet ott, úgy hogy ne lássa senki. És persze jelszót is válts.
2011. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
nem lehet hogy azért mert vagy kismilliószor átbasztad?:DDD de ez csak egy ötlet:D
2011. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

melegen ajánlom: [link]

ugyanis kizártnak tartom, hogy aki feltud törni egy Facebook profilt az ilyennel foglalkozna....

2011. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én még fizetnék is a párodnak, meg a haverjának is, ha feltörné a fiókomat. Ez csak kamu.
2011. jún. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!