Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A sógorom családja folyamatosa...

A sógorom családja folyamatosan a számítógépemen törli az email-jeimet, a jelszavammal, személyiségi jogaimban korlátoz, belépni nem enged, már rendőrségi szakaszban van az ügy. A rendőrség már azonosította a hackert. Milyen büntetést kaphat a sógor?

Figyelt kérdés
Konkrétan a naptáromon talált jelszavakat felhasználva a jelszavakkal letiltotta az email-jeimet, azokat törölte ezzel Nekem több száz ezer Ft-os kárt okozva.Vendégtartással foglalkozva a vendégek nem jelentkeztek a szálláshelyre.És a személyiségi jogaimban is korlátoz folyamatosan.Ez a férjem testvére, aki nem tud abba belenyugodni a pénz miatt, hogy mi szeretjük egymást!
2011. jún. 8. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésedre nem tudom a választ, de szerintem változtasd meg mindenhol a jelszavaid, és jelszavazd le a gépet is, hogy csak azzal lehessen belépni a Windows-ba. Egyébként szemét egy sógorod lehet. Olyan helyre írd az új jelszavakat, ahol csak Te férsz hozzá!
2011. jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a jó fenéért írtad le a jelszavakat? :@ :@


Soha ne írd le őket!

2011. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Utolsónak igaza van..jegyezd meg a jelszót és kész..

mindenesetre hát ez jó nagy szívás..:S

2011. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Verd meg :D
2011. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!