Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Mappát szeretnék lekódolni...

Mappát szeretnék lekódolni úgy hogy jelszóval lehessen csak hozzáférni, nem nem tömörítve hanem "mint amikor rendszergazdát választanánk ki". Valakinek valamilyen ötlet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 09:41
 1/5 anonim válasza:
Én olyat használok ami 1 saját mappájába helyezett fileokat zárja le, de ami NEKED kell az ez: [link]
2011. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cagy szedd le a DirLock1.4et! Azzal is lehet lekódolni! kijelölöd azt a fájlt/mappát amit le akarsz kódolni jobb klikk és ott egy név lesz hogy DirLock rámész és figyeld a kiemeltet! Ha Unlockot ír akkor zárod le! Ha Inlockot ír vagy valami mást akkor meg kinyitod! Ugyan így kell feloldani a zárt mint ahogyan mutattam!
2011. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs: mint ahogyan leírtam!
2011. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2011. jún. 30. 20:26
 5/5 A kérdező kommentje:
a Folderlock ot "már kipróbáltam serial szám/jelszóval voltak problémák, így inkább nem használom "nehogy elvesszen adat",... a 2. megoldás jónak tűnik :) thx
2011. jún. 30. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!