Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Panda Cloud Antivirus 1.9B,...

Panda Cloud Antivirus 1.9B, Microsoft Security Essentials, vagy ESET NOD32 Antivirus 4.2.71?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi, ha netbook - on, amit munkára használok melyik lenne megfelelőbb ???
2011. júl. 23. 22:13
 1/5 asddaasdda ***** válasza:

egyikse mert nod32 nem ismer sok virust

pabda cloud nagyon lasitja vagy elis rontja a netett

inkább avast 6 free antivirus gagy avg

2011. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen netbook, komolyabb, vagy kevésbé.


A Pandát semmiképp se ajánlom, a semmi is jobb annál.


MSE-t csak akkor tedd fel, ha eredeti a windowsod, egyébként a célnak megfelel.


Noddal nem túl jó a viszonyom, elfogult vagyok.


Avasttal 5 éve viharos a kapcsolatom, utálom, nézelődök más felé, de jobbat nem találok, és mindig visszatérek rá. Egy jó tűzfallal (Comodo, vagy Zonealarm - gyengébb gépre inkább ZA) tökéletesen megfelelő.

2011. júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

inkább vipre így tudod ingyen használni http://www.youtube.com/watch?v=gIDy7thrSpU


[link]


[link]

2011. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bavalomén végeztem az avasttal nekem elég gondom volt vele de nem tudtam töle megszakadni mert nem találtam jobbat de mindig voltak vele gondjaim és nincs kedvem leirnom azokat,de én tudtam találni helyetesitést a neve Ad-aware 10 van beépitet tüzfala,van neki egy kis védelmi csomagja,de a vírusfelismerése gyengéb mitn az avasté igy mellé feltetem az mse vírusirtót ami nem rossz csak az ellenörzés kissé hosszú,szerintem azt válaszad
2012. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az elsö aki irta hogy a panda lasitja a gépet meg errontja a netet ,gondolom nem vártad ki a telepités végét a 2perc után rékérdez hogy az ingyenest telepited vagy a fizetöset addig nekem is blkokolta netet,de te gondolom máskép cselekedtél...
2012. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!